30.08.2015

57. Recenzja z koncertu zespołu Piękni i Młodzi

W niedzielę 9 sierpnia odbył się koncert zespołu Piękni i Młodzi na, którym to miałam przyjemność być. Miał on miejsce w Warszawie na basenach Kora. Zespół podczas niego zaśpiewał takie piosenki jak "Jedno słowo", "Niewiara" czy "Ona jest taka cudowna". Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia i nagrania z koncertu:


Przed koncertem udało mi się chwilę porozmawiać z zespołem, dostać od nich autografy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Magdą. Krótko o zespole:
Piękni i Młodzi to pierwszy zespół disco polo, któremu udało się dostać do półfinału Must Be The Music. Teledyski zespołu mają już miliony wyświetleń na YouTube. Piękni i Młodzi to nazwa grupy, w której skład wchodzą: liderka zespołu Magda Narożna, Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Wsparciem dla Pięknych i Młodych jest Piotrek - DJ i realizator dźwięku. Zespół powstał w 2012 roku, ale już może się pochwalić kilkoma sukcesami. Ich utwór Niewiara uzyskał miano hitu roku 2013 w stacjach disco polo. Teledysk do tej piosenki ma już ponad 10 milionów wyświetleń! Bardzo dobrze radzi sobie również klip do kawałka, który grupa zaprezentowała w programie. Kocham się Tobie przekroczył już barierę 5 milionów odtworzeń na YouTube. Piękni i Młodzi pochodzą z Łomży w województwie podlaskim, jednak dają już koncerty w całej Polsce. 

3 komentarze:

  1. Gratulacje :)
    http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję ;)
    Zapraszam do mnie: http://autografymarty2000.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń