3.11.2014

Relacja z podpisywania najnowszego albumu Eweliny Lisowskiej

Cześć ! 
Dzisiaj przychodzę do Waz z relacją z podpisywania płyty Eweliny w Warszawie. Dowiecie się z niej co takiego podczas niej się wydarzyło, oraz tego czy udało mi się dostać autograf od wokalistki i zrobić sobie z nią zdjęcie. Tak, więc bez zbędnego rozpisywania się już przechodzę to tematu notki.
28 listopada bieżącego roku w warszawskim Empiku Junior miała miejsce premiera najnowszego albumu Eweliny Lisowskiej pod tytułem "Nowe Horyzonty" na, której to miałam przyjemność być. Wokalistka oprócz tego, że rozdawała autografy zaśpiewała kilka piosenkek ze swojego nowego krążka, oraz udzieliła krótkiego wywiadu. Za równo fragment wywiadu jak i fragmenty piosenek możecie zobaczyć i posłuchać poniżej:
Fragment wywiadu dla empik.com:

Fragment piosenki "We Mgle":

Fragmenty piosenki "Szkło":
Oprócz tego zrobiłam parę zdjęć:
Udało mi się również zdobyć autograf od Eweliny, oraz zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Autograf jaki zdjęcie znajdziecie poniżej:

Bardzo się cieszę z tego, że udało mi się spotkać Ewelinę, ponieważ bardzo lubię ją i jej muzykę.
A na koniec w paru zdaniach coś na temat Eweliny:
Ewelina Lisowska - znana również jako Evelynn. Urodziła się 23 sierpnia 1991 roku. Pochodzi z niewielkiej miejscowości o nazwie Cerekwica. Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka.12 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia