12. Magda Gessler

Cześć ! 
Na początku chciałam Was przeprosić za to, że w ostatnim czasie rzadziej pojawiają się notki na blogu, ale to dlatego, że ostatnio więcej siedzę u mojego chłopaka Rolanda w Warszawie niż w domu, a jak już jestem w domu to nie mam czasu na to, aby nadrobić zaległości na wszystkich moich blogach, ponieważ w tygodniu w domu jestem średnio dwa dni i po dwóch dniach z powrotem jadę do Warszaw. Teraz jadę do Rolanda na Walentynki, więc postaram się do tego czasu jakoś nadrobić straty. Zwłaszcza, że będąc u niego wybraliśmy się pod budynek stacji TVN po to, aby dostać nowe autografy od gwiazd no i nam się udało. Ja dostałam autograf od: Michała Piróga, Kasi Sokołowskiej, Ewy Minge, Piotra Rubika, Zenona Martyniuka, Magdy Mołek, Grzegorza Chyżego, Libera, Natalii Schroeder oraz Magdy Gessler. Oprócz tego, że dostałam od tych gwiazd autografy, to mam zrobione również z nimi pamiątkowe zdjęcia. Tak, więc przez jakiś czas będę miała co Wam pokazywać.
W dzisiejszym poście pokażę Wam autograf jaki dostałam od Magdy Gessler. Oprócz tego mam zrobione również pamiątkowe zdjęcie z restauratorką.
O gwieździe:
Magda Daria Gessler z domu Ikonowicz urodziła się 10 lipca 1953 roku. Polska restauratorka, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji. Prowadząca program "Kuchenne Rewolucje" oraz jurorka polskiej edycji programu  MasterChef. Redaktor naczelna serwisu SmakiZycia.pl. Stała felietonistka tygodników "Wprost" i "Newsweek".
Autograf:
Zdjęcie:
Zdjęcie było robione w 2005 roku, natomiast autograf dostałam niedawno. 

Komentarze

Prześlij komentarz