26.10.2015

63. Martyna Wojciechowska

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Martyny Wojciechowskiej. Oprócz niego mam również zdjęcie z dziennikarką.

Krótko o dziennikarce:
Martyna Wojciechowska, a właściwie Marta Eliza Wojciechowska. Urodziła się 28 września 1974 w Warszawie. Polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka. W wieku 7 lat trenowała gimnastykę artystyczną. Absolwentka XXII Liceum Ogólnokształcącego im. Jose Marti w Warszawie. Z wykształcenia ekonomistka. Studiowała zarządzanie i marketing, zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę dyplomową na podyplomowych studiach MBA w Polish Open University (Wyższej Szkole Zarządzania). Pasję do motoryzacji łączy z zamiłowaniem do nurkowania (jest licencjonowanym nurkiem technicznym Normoxic Trimix Diver IANDT oraz Divemaster PADI) i wszelkich sportów ekstremalnych (m.in. wspinaczka wysokogórska) oraz podróżowaniem. W 2002 roku wzięła udział w rajdzie Sahara-Dakar – ukończyła go jako pierwsza Polka i kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej. Zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Transsyberia 2003. 22 stycznia 2010 roku stanęła na ostatnim szczycie zdobywając Koronę Ziemi. Jest trzecią Polką, która wspięła się na wszystkie najwyższe góry siedmiu kontynentów, natomiast jako druga Polka dokonała tego wyczynu w trudniejszej wersji Reinholda Messnera.

Autograf od dziennikarki:

Zdjęcie z dziennikarką:
Szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona ze spotkania z Martyną, ponieważ marzył mi się jej autograf od dawna. Za równo zdjęcie jak i autograf zdobyłam pod budynkiem stacji TVN.

10 komentarzy: