25.02.2016

Katarzyna Bosacka

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Katarzyny Bosackiej. Oprócz niego mam również zdjęcie z dziennikarką.

Krótko o dziennikarce:
Katarzyna Bosacka - urodziła się w 1972 roku. dziennikarka prasowa, autorka publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, wychowania dzieci. Szefowa działu urody i zdrowia w „Wysokich Obcasach”, sobotnim dodatku dla kobiet do „Gazety Wyborczej”. W redakcji pracowała od 1996 roku, w „Wysokich Obcasach” od 1998 roku, czyli od początku ich istnienia do roku 2011. Z wykształcenia jest polonistką. Wspólnie z dr n. med. Marią Noszczyk, dermatologiem i kosmetologiem, jest autorką książki Cena urody. Jest także jedną z autorek książki Jestem mamą, opisującej doświadczenia dziennikarek i aktorek związane z macierzyństwem. W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program Salon piękności w TVN Style, poświęcony pielęgnacji skóry, kosmetykom, zdrowemu trybowi życia i zagadnieniom zdrowotnym oraz konsumenckim. W latach 2007-2010 była korespondentką „Wysokich Obcasów” w Waszyngtonie. Od września 2010 roku pisze i prowadzi w telewizji TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. W tej samej stacji prowadziła wiosną 2013 roku program „O matko!”. Jest laureatką m.in. przyznawanego dziennikarzom naukowym Kryształowego Pióra za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca. W 2012 roku otrzymała główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów. W maju 2014 roku otrzymała również nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni 2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce. Jest żoną Marcina Bosackiego, ambasadora RP w Kanadzie oraz matką czwórki dzieci.

Mój autograf od dziennikarki: 

Moje zdjęcie z dziennikarką:

Za równo zdjęcie jak i autograf zdobyłam pod budynkiem stacji TVN. Szczerze mówiąc jest to jeden z moich wymarzonych autografów.

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam Kasię. Wydaje się być taką normalną fajną babką.
  Gratulacje!

  http://meandsportstars.blogspot.com/2016/02/2-arnd-peiffer-plastron-z-igrzysk.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :D

  http://autografymilosza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Bardzo serdecznie Ci gratuluję i zapraszam do mnie ( dopiero zaczynam, ale mam nadzieję,że wpadniesz)
  http://martacorrespondence.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! :) zapraszam na nowy post
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/02/24-stefan-hula.html

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia