111. Natalia Jakuła

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Natalii Jakuły. Oprócz niego mam również zdjęcie z prezenterkom.

Krótko o prezenterce:
Natalia Jakuła - urodziła się 12 kwietnia 1986 roku w Warszawie. Polska prezenterka i modelka. Widzom znana jest jako prowadząca "VIVA Night Spot" w telewizji muzycznej VIVA. Ukończyła socjologii w Collegium Civitas. Jej przygoda z mediami rozpoczęła się od momentu, gdy została laureatką konkursu VIVY "Hot or not". Na początku prowadziła program "Dziewczyny w bikini", emitowany przez stację VIVA. Od października 2009 roku jest gospodynią rozrywkowego programu "VIVA Night Spot", przeznaczonego głownie dla panów, w którym rozmawia o złożonych relacjach damsko-męskich. Program emitowany jest w soboty, a dodatkowo urozmaicają go specjalnie przygotowane teledyski. Natalia doskonale wie, jak zalotnie prezentować się na ekranie, tak aby przyciągnąć męską publiczność. Jej pasją są zimowe i wodne narty. Żadnego urlopu nie wyobraża sobie bez aktywnego spędzania czasu. Poza tym lubi jeździć na rowerze i odwiedzać siłownię. Przede wszystkim kocha podróżować, ale jest też świetną kucharką. Dużą przyjemność sprawia jej czytanie przygodowych książek, a także oglądanie komedii. Życiowe motto Natalii brzmi: "Iść przez życie przebojem". Prezenterka wciela je w życie, bo zawsze jest uśmiechnięta i energiczna. Sama przyznaje, że miłość jest dla niej szczęściem, a z promyków słońca czerpie radość i potrzebną do życia energię.

Mój autograf od prezenterki:

Moje zdjęcie z prezenterką:
Za równo zdjęcie jak i autograf zdobyłam pod budynkiem stacji TVN.

Komentarze

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/03/33-klaudia-halejcio_5.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, nie słyszałam o tej Pani! Ale fajnie, że masz jej autograf.Obie świetnie wyszłyście na zdjęciu. Trzymaj się ciepło! ;) Arleta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ona była kiedyś prezenterką na stacji Viva Polska.

   Usuń
 3. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2016/03/tadeusz-omnicki.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/03/25-matjaz-pungertar.html

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz