2.05.2017

Reggie Benjamin i Iwona Burnat

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam moje autografy jakie dostałam od piosenkarza Reggie`go Benjamin`a oraz jego żony Iwony Burant.

Za równo o piosenkarzu jak i jego żone możecvie przeczytać poniżej:
Reggie Benjamin:
Reggie Benjamin to indiański piosenkarz muzyki  pop i osobowość mediów. Benjamin urodził się w Kanadzie u rodziców, którzy niedawno wyemigrowali z Indii. W wieku dziewięciu lat jego rodzice przenieśli się do USA, a dzieciństwo i młodość spędził w Chicago. Jego ojciec był chrześcijańskim kaznodziejem, który wychował Benjamina na muzyce ewagwlicznej i Elvisa Presleya. .Ukończył Columbia College w Chicago z dyplomem w Music Voice i uczelni College of Du Page z dyplomem Business Communications w 1997 roku. Po opuszczeniu szkoły założył film Records Club 2X Records. Zaczął etykietę z 110 dolarów, a do lipca 2001 r. Etykieta miała ponad 2 000 000 dolarów obrotów. W 2001 Benjamin wybuchnął z sceny klubowej w Chicago, kręcąc teledysk do Playboy Mansion za debiutancki singiel Hurry Up z jego debiutanckiego albumu 2X Centrix , który stał się popularny w Indiach . Film osiągnął drugie miejsce na MTV Asia w tym roku. Pojedynczy singel " Hurry Up" znalazł się na pierwszej 10 mapach piętnastu różnych krajów, takich jak Włochy, Hiszpania i Rosja. W tym momencie podpisał już pięć dodatkowych aktów na swojej wytwórni. Pełny album został wydany w maju 2002 r., A gazety nazwały go "pierwszą indyjską gwiazdą muzyki pop". Benjamin współpracował z Joanie Laurer w albumie (znanym jako WWF Wrestler Chyna ), który służył jako debiutancki album Laurera. Współpracował także z reality show Sarah Kozer w utworze "Crazy Freaky". W 2004 roku Benjamin i Laurer wydali drugi album zatytułowany Smile . W 2005 roku E! Rozrywka nazwała Benjamin jednym z dziesięciu najbardziej wpływowych Indian, mieszkających w Stanach Zjednoczonych, jako pierwsza indyjska Amerykanka, która nigdy nie osiągnęła pozycji na amerykańskich listach przebojów Billboard. Oświadczenie to zostało wydane podczas nagranego na żywo Celebrity Uncensored, zatytułowanego "Pierwszy Indianin Pop Artist w Ameryce" , którego karierę Benjamina i jego piosenka Ride osiągnęły czwartą pozycję na planie Billboard Breakouts na koncie Hot Dance Club Play. Ogólnie rzecz biorąc, jego muzyka dotarła do list muzycznych ponad piętnastu krajów. W maju 2005 roku został zaproszony do śpiewania hymnu narodowego w meczu baseballowym w Los Angeles Dodgers i został nominowany do nagrody Black Music dla najlepszego nowego artysty i najlepszego utworu Neo-Soul Song w 2006 roku. Był zwycięzcą w kategorii Next Star / Best New Artist. W tym roku został również nazwany przez Bibi Magazine jako jeden z najbardziej seksownych mężczyzn na świecie. Do 2006 r. Nagrał dziesięć piosenek hitowych na listach przebojów w ponad dwudziestu pięciu krajach.

Iwona Burnat :
To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Los Angeles. Chociaż urodziła się w Chicago, jej rodzice, polscy emigranci pochodzący z Tarnowa, zadbali o to by ich córka znała ojczysty język. I gdy inne dzieci w sobotę się bawiły, Iwona razem z siostrą grzecznie chodziła równolegle do polskiej szkoły przez osiem lat. I chociaż wówczas nie znosiła faktu, że musi uczyć się, gdy ich rówieśnicy odpoczywają, dzisiaj cieszy się, że mówi po polsku. Po ukończeniu szkoły, zajmowała się promocją klubów i restauracji w Chicago. Właśnie w pracy poznała swojego obecnego partnera – aktora i wokalistę Reggiego, nazywanego w jego ojczystym kraju hinduskim Michaelem Jacksonem. Został on zaproszony na jedną z organizowanych przez nią imprez i od tej pory są nierozłączni, a ich miłość kwitnie. Rodziny obojga zakochanych nie były jednak zachwycone wyborem swoich dzieci. Składały się na to w dużej mierze różnice wyznaniowe i kulturowe. Jednak Reggie znalazł sposób, by wkraść się w łaski ojca Iwony. Chęć kultywowania polskiej tradycji wzięła górę. Udowodnił, że potrafi bawić się jak na słowiańską duszę przystało.

Moje autografy od nich :

Moje zdjęcie z nimi:
Za równo autograf jak i zdjęcie zdobyłam pod budynkiem stacij TVN.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje:) Zapraszam do mnie:
  http://autografysisi.blogspot.nl/2017/05/5-andre-schurrle.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie
  http://cavronautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję
  Zapraszam do mnie Serdecznie!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/05/266-jan-kirchhoff.html

  OdpowiedzUsuń