22.07.2017

764. Anna Czartoryska-Niemczycka

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Oprócz niego mam również zdjęcie z aktorką.

Krótko o aktorce:
Anna Czartoryska-Niemczycka - urodziła się 8 stycznia 1984 w Warszawie. Polska aktorka i piosenkarka. Jest córką Stanisława Czartoryskiego i Ewy Komorowskiej. Skończyła I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie oraz Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie (sekcja piosenki). Przez 2 lata studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W latach 2009–2013 związana była z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych „To idzie młodość” oraz „Moulin Noir”. Gościnnie występowała także w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, jako Fior w „Operetce” Witolda Gombrowicza, i na Novej Scenie Teatru Muzycznego Roma. W marcu 2011 roku odbyła się na tej scenie premiera jej monodramu „Morfina”, opartego na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej oraz piosenkach Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jonasza Kofty, za który rok później otrzymała nagrodę Teatru Polskiego Radia Arete. W telewizji wystąpiła m.in. w roli Anki w serialu Przystań, Pauli w serialu Dom nad rozlewiskiem i jego kontynuacjach, czy Xeni w serialu Szpilki na Giewoncie. Aktorka zajmuje się także muzyką. W 2011 roku wystąpiła podczas 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu na koncercie „Panna, Madonna, Legenda tych lat...”, poświęconym Ewie Demarczyk, gdzie zaśpiewała utwór „Grande Valse Brillante”. Rok później, przez Polskie Radio, wydana została jej debiutancka płyta „Morfina”. Utwory z tego albumu wykonywała m.in. podczas koncertów z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej w filharmoniach w Kaliszu, Bydgoszczy, Słupsku i innych miastach w Polsce.
Jako konferansjerka prowadziła wiele uroczystości, m.in.:
galę rozdania „Złotych Kaczek” w 2011 roku (z Maciejem Orłosiem)
koncert SuperPremiery na 49 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (z Anną Dereszowską i Haliną Mlynkovą)
Róże Gali 2013 (z Tomaszem Kammelem).
Ponadto, można ją było zobaczyć w różnych programach telewizyjnych:
w 2005 roku pojawiła się w IV edycji programu telewizyjnego Idol
w 2011 roku była wraz z Leszkiem Możdżerem gościem 152. odcinka programu Kuby Wojewódzkiego
w 2015 roku wzięła udział w III edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła siódme miejsce. Publicznie poparła kandydaturę Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. Aktorka jest polską ambasadorką marki Guess Marciano oraz Stowarzyszenia „Piękne Anioły”. Od 1 kwietnia 2013 roku jest żoną Michała Niemczyckiego. Para ma syna Ksawerego (ur. 11. lipca 2014) oraz córkę Janinę (ur. 9 stycznia 2016).

Mój autograf od aktorki:
Moje zdjęcie z aktorką:
Za równo zdjęcie jak i autograf zdobyłam pod budynkiem stacji TVN.

11 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia