26.12.2017

Jolanta Fajkowska

Cześć !
Dzisiaj chciałam pokazać Wam mój autograf jaki dostałam od Jolanty Fajkowskiej. Oprócz niego mam również zdjęcie z dziennikarką.

Krótko o dziennikarce:
Jolanta Fajkowska (ur. 1963 w Kętrzynie) – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, okazjonalnie aktorka, z wykształcenia slawistka i historyk sztuki. Ukończyła XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Warszawie, a następnie Uniwersytet Karola w Pradze. Była stypendystką BBC w Londynie, National Forum Foundation w Waszyngtonie i Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku. Telewizyjną karierę zaczęła w Teleexpressie, współtworząc ten program razem z jego pierwszą ekipą. Była publicystką TVP2. Współpracowała także z Radiem dla Ciebie. Od września 2006 prowadziła program Pytanie na śniadanie. Od października 2007 prowadziła serwisy kulturalne w TVP Info. W radiu Vox FM miała swój autorski cykl Autografy. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Dziennikarstwa. Jest członkinią Komisji Języka w Mediach przy Radzie Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk. W Europejskiej Unii Kobiet – Sekcja Polska jest rzeczniczką prasową. Zrealizowała liczne reportaże z wydarzeń kulturalnych w Polsce i na świecie. Relacjonowała m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Festiwal Dialogu Czterech Kultur w Łodzi, Festiwal Kultury Żydowskiej na krakowskim Kazimierzu, Festiwal Polskich Filmów w Los Angeles, Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Przeprowadziła wiele wywiadów dla TVP i prasy z gwiazdami polskiego i światowego show-businessu, m.in. ze Stingiem, Richardem Gere'em, Plácido Domingo, José Curą, Isabellą Rossellini, Catheriną Zeta-Jones, Anthonym Hopkinsem, Goranem Bregoviciem. W latach 2011-2016 prowadziła najpierw w TVP2, a następnie w TVP Info cykliczny program poświęcony organizacjom pozarządowym „Pożyteczni.pl”. Od października 2014 prowadzi w Polsat News 2 program Fajka pokoju. Od października 2016 jest zastępcą kierownika redakcji rozrywki w Programie I Polskiego Radia, jest też szefową redakcji i prowadzącą audycji Cztery pory roku.

Mój autograf od dziennikarki:

Moje zdjęcie z dziennikarką:
Za równo autograf jak i zdjęcie zdobyłam podczas 25 lat TV Polsat.

10 komentarzy:

 1. Kurczę a ja chyba nie znam tej Pani ;)

  Z wielką chęcią obserwuję i zapraszam do siebie :
  https://kobiecomania.blogspot.com/
  Przesyłam całusy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com/
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie:
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/2017/12/325-antonio-barreca.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Przejrzałam Twojego bloga i wow, masz naprawdę fajne hobby! Gratuluję zdobycia kolejnego autografu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne gratulacje ;)
  http://cavronautographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie być na takich urodzinach stacji telewizyjnej :) można zdobyć wiele fajnych autografów tak jak tobie - gratuluje
  https://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!
  Zazdroszczę Ci, że byłaś na urodzinach Polsatu.
  Zapraszam do siebie
  http://autografyjr.blogspot.com/2017/12/beata-scibakowna.html
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. gratki :-)

  zapraszam na mój nowy blog, powstały z przyczyn zamknięcia serwerów na platformie blog.pl

  https://grafania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń